Bike shop a servis kol včetně repase vidlic a tlumičů.
Neohodnoceno

Vidlice ROCKSHOX LYRIK SELECT CHARGER RC - CROWN 27.5" BOOST™ 15X110 160MM ČERNÁ

Skladem
Kód: 3049
Značka: Rock shox
23 700 Kč –8 % 21 800 Kč
Kategorie: Odpružené Vidlice
Rozměr: 27,5"
004020626000 FS LYRK SEL RC 27 UB 160 BLK 44 D1 c Front
23 700 Kč –8 %

Vidlice RockShox Lyrik Select Charger RC - ovládání z korunky, 27.5" Boost™ 15x110 160mm, černá, Alum Str Tpr 37offset DebonAir+ (v balení blatník, 2 tokeny, ježek a osa Maxle Stealth) D1

 

NAHORU VŠUDE, DOLŮ ZA VŠECHNO

Vylaďte si svou jízdu a nažhavte playlist. Stejně jako slova vaší oblíbené písničky, vidlice Lyrik je připravená to odpálit kdekoliv, od známých domácích trailů po velkolepá alpská dobrodružství. Lyrik, postavená na základech objevování možností, je asi nejuniverzálnější vidlicí v sestavě RockShox. S perfektním rozsahem zdvihu pro all-mountain pracanta, vidlice Lyrik upřednostnila hmotnost a zároveň si zachovala kritickou tuhost a obratnost při sjezdech. Je čas stisknout přehrávání.

 

VLASTNOSTI

- Konstrukce s průměrem vnitřních nohou 35mm se zaměřením na all-mountain — uspokojivě tuhá, efektivní a navržená tak, aby osekala co nejvíce nadbytečné hmotnosti.

- Tlumení Charger RC je vybavené nastavením nízkorychlostní komprese (LSC) a odskoku (Rebound).

- Vzduchové pružení DebonAir+ je navržené tak, aby dosáhlo dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslově hladkého chodu na malých nerovnostech, zvětšený objem vzduchu pro větší oporu v průběhu zdvihu a celkově vyšší chod odpružení při jízdě pro větší jistotu, když se terén stane opravdu strmým.

- Možnost vylepšení o nové přetlakové ventily Pressure Relief Valves. Odstraňte nežádoucí nárůst tlaku vzduchu ve spodních nohou způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím tlačítka přetlakové ventily navrátí prémiový pocit z vidlice v celém jejím zdvihu.

- Mazivo odpružení Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.

- Šroubovací adaptéry pro použití se standardními koncovkami náboje jsou nyní součástí vidlice.

- Kompatibilita s prémiovými krátkými blatníky RockShox (RockShox šroubovací blatník prodejný samostatně).

- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a stará se o tichý chod tlumení.

 

SPECIFIKACE

Tlumení: Charger RC

Vzduchové pružení: DebonAir+

Přetlakové ventily: -

Koncovky náboje: Adaptéry koncovek náboje

Pouzdra: Standard

Velikost kol: 27.5"

Zdvih: 160mm

Offset: 37mm (27.5")

Hmotnost: 1928 g (29" 160mm)