Doprava a platba

 DOPRAVA ZDARMA PŘI KOUPI 3 PÁRŮ PONOŽEK

ČESKÁ POŠTA (Doporučený dopis)   ceska_posta   69

Pokud objednáváte 1 - 4 páry ponožek, můžete zvolit tuto levnější variantu dopravy.Balíček doručuje Česká pošta. Doba doručení je následující den po předání balíčku České Poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Tento druh dopravy je dostupný pouze s platbou předem na účet. 

 

 

 ZÁSILKOVNA  zasilkovna_logo_inverzni_web2  79kč

Váš balíček bude uložen k vyzvednutí ve zvoleném výdejním místě společnosti Zásilkovna. Díky Zásilkovně si můžete nechat zásilku umístit do některého z výdejních míst po celé ČR. Jejich aktuální seznam včetně otevíracích dob naleznete vždy na stránce www.zasilkovna.cz. Zásilka bude ve výdejním místě umístěna po dobu 7 dní.

Výdejní místa neslouží pro uplatnění reklamace ani vracení zboží ve 14-ti denní lhůtě.

 

 

 

MOŽNOSTI PLATBY

 

DOBÍRKA  39kč - POZASTAVENO

Platbu dobírkou lze provádět i kreditní kartou (podporuje-li tuto službu přepravce).

 

BANKOVNÍ PŘEVOD  ZDARMA

Platbu bankovním převodem proveďte ve prospěch bankovního účtu uvedeného níže. Nezapomeňte uvádět variabilní symbol platby pro spárování s Vaší objednávkou. U platby převodem na bankovní účet je potřeba počítat s možným časovým prodlením při připsání částky na náš bankovní účet. Pro minimalizaci prodlevy při převodu prostředků mezi bankami Vám doporučujeme zaslat potvrzení o platbě na email

Nejjednodušeji můžete provést platbu naskenováním QR KÓDU

Číslo bankovního účtu vedeného u Fio bank: 270 163 27 55/2010

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky