Upozornění - od 31.5-4.6. 2024 z důvodu dovolené zavřeno.
Neohodnoceno

Plášť MICHELIN DH34 BIKE PARK 29X2.40 PERFORMANCE LINE DRÁT TLR

Skladem
Kód: 4362
Značka: MICHELIN
990 Kč
Kategorie: 29"
Rozměr: 29"
Plášť MICHELIN DH34 BIKE PARK 29X2.40 PERFORMANCE LINE DRÁT TLR
Tip

Michelin DH34 je plášť pro horská kola, který je určený pro sjezd. Plášť Michelin DH34 se vyznačuje tím, že má rychlý a stabilní profil, který byl navržen ve spolupráci s jezdci Enduro World Series. Plášť Michelin DH34 také nabízí vysokou přilnavost a odolnost proti defektům díky speciální gumové směsi a zesílené konstrukci. Vysoké a široké boční výstupky poskytují maximální grip a kontrolu v zatáčkách na různých površích. Je vhodný pro jezdce, kteří hledají výkon a jistotu na náročných sjezdových tratích.

Michelin Bikepark je speciální typ pláště pro horská kola, který je určený pro jízdu na sjezdových a bikeparkových tratích. Technologie Michelin Bikepark se vyznačuje tím, že nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost díky speciální gumové směsi a zesílené konstrukci. Pláště s touto technologií mají rychlý a stabilní profil, který byl navržen ve spolupráci s jezdci Enduro World Series. Profil zajišťuje dobrou stabilitu a kontrolu na rychlých a technických tratích. Dále nabízí gumovou směs Gum-X, která nabízí dobrý grip na bikeparkových površích. Směs Gum-X je vyvážená a odolná proti opotřebení a poškození. Pláště Michelin Bikepark jsou vhodné pro jezdce, kteří hledají výkon a jistotu na náročných sjezdových a bikeparkových tratích. Jsou ideální volbou pro pokročilé a zkušené jezdce, kteří chtějí dosahovat co nejlepších výsledků na rychlých a zábavných terénech.

Michelin Gravity Shield je technologie, která zvyšuje odolnost, stabilitu a ochranu plášťů pro horská kola. Je určena pro náročné terény a závodní disciplíny, jako je enduro nebo downhill. Plášť Michelin Gravity Shield se skládá z několika prvků, které společně zlepšují vlastnosti plášťů. Prvním prvkem je čtyřvrstvá konstrukce pláště, která má 2 x 55 TPI v běhounu a 2 x 33 TPI v bočnicích. Tato konstrukce poskytuje vysokou pevnost a stabilitu pláště, zejména při nízkých tlacích. Plášť tak lépe odolává deformaci, nebo prasknutí. Druhým prvkem je vyztužení proti propíchnutí, které se nachází v běhounu i bočnicích pláště. Toto vyztužení chrání plášť před ostrými předměty, jako jsou kameny, kořeny nebo sklo. Plášť tak snižuje riziko defektu a zvyšuje bezpečnost jízdy. Třetím prvkem je technologie Pinch Protection, která se nachází v patce pláště. Tato technologie pohlcuje energii při cvaknutí pláště, což je situace, kdy se duše nebo bezdušový plášť stlačí mezi ráfek a terén. Tím se zabrání poškození duše nebo bezdušového pláště. Čtvrtým prvkem je technologie Tubeless Ready, která umožňuje snadnou montáž bezdušového pláště bez nutnosti použití lepidla nebo pásky. Plášť je navržen tak, aby dobře těsnil na ráfku a udržoval vzduch uvnitř. Bezdušový plášť má několik výhod, jako je nižší hmotnost, lepší grip nebo možnost jet na nižší tlaky.

Michelin Gum-X je speciální gumová směs, která nabízí vysokou úroveň přilnavosti a účinnosti při jízdě na kole. Tato technologie je k dispozici jako jednosložková (Michelin Gum-X), dvousložková (Michelin Gum-X2D) a třísložková (Michelin Gum-X3D). Michelin Gum-X je tedy inovativní řešení, které uspokojí potřeby různých cyklistů a zajistí jim lepší jízdní zážitek. Tato technologie je výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje společnosti Michelin, která je světovým lídrem v oblasti pneumatik a plášťů.

  • Řada Performance Line
  • 4 x 33TPI
  • Technologie Gum-X
  • Ochrana Gravity Shield
  • Michelin Bikepark
  • Drátová patka
  • Hmotnost: 1 265 g +/-10%
  • Minimální - maximální tlak: 1,50 - 4,00 Bar