Bike shop a servis kol včetně repase vidlic a tlumičů.

Trail park Dolní Morava

Na trailech v Dolní Moravě si můžete vyzkoušet jízdu v horském terénu lesem i na sjezdovce s parádními výhledy. 

Projedete se po dřevěných lávkách, klopených zatáčkách, terénních vlnách i skocích. Čekají na vás celkem tři traily s různou obtížností, přičemž ten nejdelší měří 7 km.

Trasy:

Selský flow trail - modrá

Obtížnost: mírně obtížná

Délka: 7 km

Druhý nejdelší trail lehčí obtížnosti vhodný pro mírně pokročilé jezdce všech generací. Technicky nenáročný a bezpečný flow trail s mírnými boulemi a velkými klopenkami, který vás provede pod Stez­kou v oblacích a v mírných pasážích potěší nádhernými výhledy na Chlum a dolnomoravské údolí.

dscf9018-stredni_retina.550x2550.fit.q85

 

Mlýnský trail - modrý

Obtížnost: lehká

Délka: 8km

Nejdelší trail lehké obtížnosti vhodný pro úplné začátečníky a rodiny s dětmi. Rodinná trať plná přehledných a bezpečných klopených zatáček vhodných pro první seznámení se s jízdou na trailu. Po celé trase vás čeká spoustu odpočívadel s úchvatnými výhledy do Mlýnického údolí. Mlýnský trail je zaměřen pro ty nejmenší, čemuž také odpovídá sklon a šířka trasy.

dscf6204-stredni_retina.550x2550.fit.q85

 

Lesní trail - černá

Obtížnost: 5,2km

Délka: střední

Strmější sklon trasy potěší především pokročilejší bikery, kteří ocení vyšší klopenky, častější příležitost ke skoku, přejezdy, dropy nebo skoky s lavicí. Stále se však jedná o bezpečně sjízdný flow trail s uhlazeným povrchem vhodným i pro méně zkušené. 

josef-sulc_retina.550x2550.fit.q85

 

Mamutí trail - černá

Obtížnost: velmi náročná, expert

Délka: 3,2km

Technicky náročný trail je výzvou pro zkušené bikery, kteří se nechtějí držet při zemi. Nejprudší z trailů potěší pestrým povrchem plným terénních vln, klopenek, dřevěných lávek a množstvím technických skoků. 

dscf0137-stredni_retina.550x2550.fit.q85

 

Kde se trail park nachází:

IMG_20211213_014816