Bike shop a servis kol včetně repase vidlic a tlumičů.
Neohodnoceno

Sluneční brýle KAPVOE - Black/Brown 4 lens

Na dotaz
Kód: 3918
Značka: KAPVOE
799 Kč
Kategorie: Brýle

Polarizované Sportovní sluneční brýle KAPVOE KE9022 jsou skvělou a cenově dostupnou volbou jak na horké kolo tak na silnici, nebo jiné Outdoorové aktivity.

Lehký a pevný kompresní rám TR90 činí hmotnost celých brýlí na kolo pouze 34 g. Dodává se s dioptrickým rámem, který lze vložit do drážky u nosní spony sportovních slunečních brýlí. Nejsou potřeba žádné instalační nástroje. I když jste krátkozrací, můžete si také užít jízdu na kole nebo outdoorové vzrušení.

Polykarbonátové čočky, cyklistické brýle KAPVOE jsou vybaveny 4 výměnnými anti-ultrafialovými skly, ale pouze černá skla jsou polarizovaná. Obnovte původní barvy, eliminujte odražené světlo a rozptýlené světlo. HD Clear skla jsou vhodné pro zatažené dny a jasné vidění v prostředí se slabým osvětlením. Žluté čočky jsou vhodné pro noční a tmavé prostředí pro posílení světla.

Polykarbonátové polarizované zrcadlové skla s vysokým rozlišením, s vynikající optickou kvalitou a snížením odrazů. Ochranný povlak UV400, 100% blokující škodlivé UVA a UVB paprsky, může eliminovat odlesky, snížit únavu očí a učinit scenérii jasnější a měkčí. Chraňte své oči před prachem, větrem a slunečním zářením.

Velikosti nosních polštářků Pro nosní hřbety různých výšek jsou připraveny ve 2 různých velikostí měkkých nosních polštářků. Vhodné pro různé tvary obličeje a nosu, není snadné aby spadly . Příjemné na nošení

Součástí balení:

1x hnědé zrcadlové sklo

1x polarizované zrcadlové sklo

1x žluté rozjasnujici skla

1x čiré HD sklo

1x pevné pouzdro 

1x obal 

1x hadřík

1x dioptrická vložka

Testr