Připravujeme pro vás novou cykloprodejnu v Havířově. Cykloservis včetně repase vidlic a tlumičů.
Neohodnoceno

Hustilka NEWBOLER two-way 500psi

Skladem u dodavatel
Kód: 3960
990 Kč
Kategorie: Hustilky

Popis položky

* Vysokotlaká pumpa: Přenosná vysokotlaká 500psi cyklistická vzduchová pumpa s měřidlem pro odpružené vidlice a zadního odpružení.  Pumpa na horském kole dokáže nafouknout pneumatiky vašeho kola na vysoký tlak 500 psi, čímž zajistí, že budete mít v sobě správné množství vzduchu. vaše pneumatiky pro hladkou jízdu.

* Lehká a přenosná: Tato vzduchová pumpa je vyrobena z hliníku a je lehká a přenosná, takže ji můžete snadno nosit s sebou na svých cyklistických dobrodružstvích.

* Certifikace CE: Přenosná vysokotlaká vzduchová pumpa na kolo 500 psi s měřidlem pro vidlici a tlumič pro horské kolo má certifikaci CE, což zajišťuje, že splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.

* Vhodné pro více použití: Tuto vzduchovou pumpu na kolo lze použít nejen k huštění pneumatik na kolech, ale také k huštění odpružených tlumičů a dalších částí kola, což z ní dělá všestranný nástroj pro každého cyklistu.

* Snadné použití: Díky jednoduchému designu a snadno použitelnému rozhraní je přenosná vysokotlaká vzduchová pumpa na kolo 500 psi s měřidlem pro vidlici a tlumič zadního odpružení kolečka pumpy pro horské kolo hračkou, a to i pro začátečníky.

Tlak: 500 Psi

 

 Hmotnost: 143,6g

 

 Velikost: 21cm (pumpa)/33,5cm po rozložení

 

 Hlaveň: slitina hliníku

 

 Použití: Vidlice / zadní odpružení, pneumatiky 

 

 Funkce:

 

 1.Materiál: Tělo z hliníkové slitiny, pevné a odolné, 143,6g lehké provedení, 

 

 2. Tlačítko pro mikrouvolnění tlaku vzduchu může uvolnit 2-3PS, snadno upravit hodnotu tlaku vzduchu, kterou chcete.

 

 3. 360° otočný kloub, snadné umístění silového bodu, žádný mrtvý úhel vzduchu. Externí prodlužovací hadice, snadnější vzduch, odolná proti chladu a teplu, vždy měkká a snadno použitelná.

 

 4.Americká/francouzská vzduchová tryska pro všeobecné použití, s barometrem, displejem z tekutých krystalů, tlak na první pohled, maximální tlak je asi 500PSI, vhodný pro přední vidlici, zadní měchýř, tlakovou sedlovou trubku, pneumatiky jízdních kol, elektrickych kol a atd.