Bike shop a servis kol včetně repase vidlic a tlumičů.
Neohodnoceno

Tlumič DVO Topaz GEN 3 Air Shock 210x50

Skladem - eshop
Kód: 4585
Značka: DVO
13 740 Kč –6 % 12 890 Kč
Kategorie: Tlumiče
Tlumič DVO Topaz GEN 3 Air Shock 210x50
13 740 Kč –6 %

Další generace Topaz je tady. Aktualizovaná varianta našeho vzduchového tlumiče do-it-all je navržena tak, aby splňovala vyčerpávající požadavky moderního jezdce s o 27 % silnějším vnitřním shaftem. Nové pouzdro je navrženo kolem příčného uspořádání nádrže, aby napomohlo průtoku oleje a dosáhlo větší světlosti rámu. Aktualizovaný systém močového měchýře poskytuje bezkonkurenční citlivost na malé nárazy, která je externě laditelná.

Topaz Gen 3 je k dispozici v metrických a kolébkových velikostech s kompresí T3, dynamickým odskokem, pozitivním a negativním nastavením objemu a nastavitelným tlakem v močovém měchýři. Tlumič je dodáván ve vlastním opakovaně použitelném přenosném pouzdře a obsahuje tlumicí pumpu a rychloupínací objemové vložky.

Topaz Air Series je naše vysoce laditelná rodina vzduchových tlumičů, vhodná pro e-mtb, cross country, trail a enduro kola. Řada Topaz Air poskytuje přímou nastavitelnost s nastavitelným nízkorychlostním odskokem a kompresí T3 pro 3 rychlá nastavení komprese pro jakýkoli terén před vámi. Pro jemnější ladění lze pomocí rychloupínacích vložek hlasitosti snadno nastavit kladnou a/nebo zápornou vzduchovou pružinu. Nádrž má nastavitelnou měchu pro změnu jízdních vlastností podle preferencí jezdce.

Kompresní spínač T3

Nastavení odskoku při nízké rychlosti

Nastavení tlaku v močovém měchýři

Nastavitelný pozitivní a negativní objem pomocí distančních vložek

Odolný štítek pro přenos vody

Chladicí žebra na nádrži