Neohodnoceno

Brýle POC Devour Epidote Green Translucent OS

Skladem
Kód: 1960
Značka: POC
6 590 Kč –26 % 4 850 Kč
Kategorie: Brýle
devour epidote green translucent os
6 590 Kč –26 %

Sluneční brýle POC Devour Uranium Black BSM

Sluneční cyklistické brýle POC Devour Uranium Black BSM s černým rámečkem a zrcadlovým sklem zabarveným do hněda kombinují nejlepší vlastnosti modelů značky POC.

POC devour

Nespokojte se s průměrem

... když můžete mít to nejlepší. Sluneční brýle Defour spojují nejlepší prvky osvědčených slunečních brýlí POC, takže poskytují výjimečné krytí a ochranu očí a obličeje. Díky opravdu velkému zornému poli budete mít absolutní přehled o okolí a cestě před vámi. Sluneční brýle jsou vybaveny plně nastavitelnými straníky a nosníkem, takže je snadné najít bezpečné uchycení pro každý tvar hlavy. Díky konstrukci rámečku, která maximalizuje periferní vidění, nepřehlédnete žádné hrozící nebezpečí. Technologie Clarity řídí barevné spektrum a je vyladěna pro použití na trailu, protože doostřuje zelené a hnědé odstíny, typické pro přírodu a les.

Bezpečné a odolné

Samozřejmostí je kompletní UV ochrana (UV400), takže ani slunce už nebude váš nepřítel. Povrchová úprava zorníku Ri-Pel chrání před nečistotami, olejem a vodou a vrstva proti poškrábání zajišťuje, že vaše brýle budou vždy v nejlepším stavu. Zorníky se snadno vyměňují a součástí balení je i čirý zorník, takže brýle jsou ideální pro použití v nejrůznějších jízdních podmínkách.

Vlastnosti

  • Kompletní UV ochrana (UV400) Sluneční brýle poskytují úplnou ochranu před škodlivými UVA a UVB paprsky.
  • Nastavitelný nosník Měkký, nastavitelný nosní díl z přilnavé gumy pro bezpečné uchycení.
  • Nastavitelné straníky lze snadno upravit tak, aby vyhovovaly každému tvaru hlavy.
  • Technologie Clarity vyvinutá ve spolupráci s Carl Zeiss, poskytuje optimální kontrolu nad barevným spektrem pro bezkonkurenční vidění v lese.
  • Úprava proti znečištění a vodě Ri-Pel Hydrofobní a oleofobní úprava Ri-Pel chrání před nečistotami, vodou, potem, solí, olejem a prachem a také usnadňuje čištění čoček
  • Ošetření proti poškrábání snižuje riziko poškození povrchu pro jasnější vidění.
  • Výjimečné zorné pole Tvar zorníku zajišťuje maximální zorné pole, takže uvidíte potenciální nebezpečí a zareagujete včas.
  • Vyměnitelný zorník Je snadné vyměnit zorník pro jízdu v různých světelných podmínkách.
  • Kategorie zorníků 2, světelná propustnost (VLT) 18%–43%, použití polojasno, univerzální zorníky
  • Dodává se s extra čirým zorníkem a měkkým pouzdrem, které lze také použít jako lešticí hadřík.

 

I v rychlosti uvidíte každý detail

Technologie POC Clarity byla vyvinuta ve spolupráci s lídrem v optickém průmyslu, firmou Carl Zeiss. Technologie Clarity řídí barevné spektrum pro lepší kontrast, definici barev a ostřejší a jasnější vidění, takže uvidíte jasně každý detail v okolním terénu i ve vysoké rychlosti. Na kole nebo na lyžích tak zavčas a s přehledem zaznamenáte každou překážku.

Značka POC, nabízí velmi kvalitní produkty, které jsou velmi oblíbené u všech cyklistů po celém světě. Naleznete zde velký výběr helem, chráničů, oblečení na kolo, ale i na běžné nošení, rukavice, brýle a vše co potřebujete aby jste mohli stylově vyrazit na kolo.