Bike shop, kompletní servis kol včetně repase vidlic a tlumičů.
Neohodnoceno

Bezdušový tmel WTB TCS TUBELESS TIRE SEALANT 946ml

Skladem
Kód: 3924
Značka: WTB
730 Kč
Kategorie: Tmely

Wtb Bezdušový tmel Tcs Tubeless Tire Sealant 32oz (946 Ml)

Bezdušový tmel WTB TCS Tubeless Tire Sealant je tmel s vlastním vývojem a recepturou ze syntetického latexu a bez amoniaku, který může poškozovat ráfky korozí. Je nejlepší volbou pro rychlou a spolehlivou opravu defektů až do velikosti 6mm.

 

Doporučujeme důkladně promíchat sediment na dně lahve před aplikací tmele.

 

Tmel funguje nejlépe při nejběžnějších jízdních teplotách do -9 st. C, protože čím více se přidává do tmelu antifreeze chemií, tím více se snižuje výkon tmelu.

 

TCS Tubeless Tire Sealant využívá k utěsnění propíchnutých míst proces lepivosti, místo aby se spoléhal na odpařovací účinky mnoha receptur na bázi čpavku. Výsledkem je, že tmel funguje lépe ve vlhkých podmínkách, kde jiné tmely mají problémy se srážením kvůli sníženému odpařování.

Syntetický latex udržuje tmel čerstvý po mnoho měsíců jízdy. 

 

TCS Tubeless Tire Sealant je spolehlivý, důkladně testovaný tmel, který doplňuje patentovaný systém WTB TCS pro bezdušové pneumatiky, ráfky, kola, ventilky, pásky a tmel. TCS (Tubeless Compatible System) je standardizovaný systém bezdušových ráfků/pneumatik navržený tak, aby splňoval mezinárodní normy ETRTO a poskytoval nepřekonatelnou spolehlivost.

 

Doporučené dávkování:

 

silniční plášť 60 ml

gravel plášť 80- 100 ml

cross country plášť 100 - 125 ml

enduro plášť 125 ml